فراخوان جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی (هشتمین) :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی (هشتمین)

در پنجشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۰۵:۱۴ ب.ظ

فراخوان جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی (هشتمین)


مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتشار فراخوان هشتمین جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی خبر داد و عنوان کرد: این جشنواره ۱۴ اسنفدماه ۹۸ برگزار می گردد.

به گزارش «جشنواره خبر»  به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده با بیان این که هشتمین جشنواره شعر فجر خراسان جنوبی با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف و با همکاری انجمن ادبی ناقوس، همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی برگزار می گردد، ادامه داد: اعتلای فرهنگ و هنر اصیل اسلامی و ایرانی و کشف استعداد های ادبی و رشد و بالندگی شعر  از جمله اهدافی است که در این جشنواره دنبال می شود.

وی با اشاره به آزاد بودن موضوع جشنواره و امکان استفاده از تمامی قالب های شعری، بیان کرد: شرکت برای عموم علاقمندان در تمامی گروه های سنی نیز آزاد می باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان این که هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۵ اثر شعر به دبیرخانه جشنواره ارسال نماید، اضافه کرد: ارسال مشخصات کامل به همراه آثار، الزامی می باشد و به مدارک ارسالی ناقص یا مدارکی که پس از موعد مقرر به دبیرخانه جشنواره ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

نبی زاده با تاکید بر این که اولویت انتخاب در مرحله نهایی با آثاری است که در جشنواره های دیگر برگزیده نشده باشند، خاطرنشان کرد: دبیرخانه حق استفاده و هرگونه بهره برداری و چاپ آثار رسیده را در مجموعه شعر ویژه ی جشنواره دارد.

گفتنی است شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا ۲۴ بهمن ماه ۹۸ به صورت تایپ شده در قالب فایل word، به همراه مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی/ تعدادآثار/ عنوان آثار/ نشانی محل سکونت/ تلفن ثابت و همراه) به دبیرخانه جشنواره به دو طریق ذیل ارسال نمایند:

۱)       از طریق پست الکترونیک به آدرس دبیرخانه جشنواره (رایانامه: Ershadkhusf@gmail.com)

۲)       از طریق ارسال پرینت آثار خود به همراه سی دی فایل word به صورت پستی  یا تحویل حضوری

لازم به ذکر است به نفر اول جشنواره لوح تقدیر، تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ ۱۵ میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر،تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ ۱۰ میلیون ریال، نفر سوم لوح تقدیر،تندیس جشنواره و هدیه نقدی به مبلغ ۸ میلیون ریال و به شش اثر شایسته تقدیر از نگاه داوران لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره: شهرستان خوسفبلوار امام خمینی(ره)، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

شماره تماس: ۳۲۰۷۲۰۱۰

پست الکترونیک:     Ershadkhusf@gmail.com


پایان /

کد خبر :  ج خ 982945

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی