فراخوان جشنواره سراسری پنجره مهر :: جشنواره
×

جشنواره

اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره سراسری پنجره مهر

در چهارشنبه, ۱۴ مرداد ۱۳۹۴، ۰۶:۴۶ ب.ظ


منبع : www.festivalnews.ir

دبیرخانه جشنواره سراسری پنجره مهر با محوریت پیشگیری از اعتیاد و راههای درمان آن اعلام فراخوان عمومی کرد.
مسئولان برگزاری این جشنواره صبح امروز در نشستی خبری با تشریح جزییات این برنامه اعلام کردنداین جشنواره در چهار بخش ادبی(شعر و داستانک) ، علمی(مقاله های تخصصی، ترویجی و پژوهشی) ، خبری (فضای مجازی و،شبکه های اجتماعی) و هنری(عکس،فیلم کوتاه ونمایش های خیابانی) برگزار می شود.
سردار سیروس فتحی رییس جشنواره پنجره مهردر این نشست گفت: رویکرد جدید ناجا در زمینه ریشه کنی اعتیاد ، اقدامات پیشگیرانه است از این رو برگزاری این جشنواره در راستای پیشگیری از اعتیاد است.
وی با بیان اینکه هنر تاثیر مثبت و ویژه ای در ذهن افراد می گذارد گفت : قطعا هنرمند با تعاملات و تجارب هنری که دارند می توانند ایده ها و نظرات مختلف وموثری ارائه کنند.
پیشگیری و جامعه شناسی ،اعتیاد و چالش های زندگی ،اعتیاد و کودک،اعتیاد و سبک زندگی،اعتیاد و
زن،اعتیاد در دوره های مهم رشدی،اعتیاد در آموزش و پرورش و مراکز آموزش عالی ،اعتیاد و در مان وجامعه ی سالم از موضوعات این جشنواره است.
نقش خانواده و جامعه با اعتیاد به مواد مخدر ، عوامل تاثیر گذار و زمینه های شروع و ترک اعتیاد به مواد مخدر ، نقش اشتغال ،اقتصاد ،ازدواج و دوستان در رشد عامل اعتیاد به موا مخدر ، اعتیاد به مواد مخدر از دیدگاه فرزندان،کودکان و نوجوانان و نقش باورهای دینی و اثر بخشی عملکرد پلیس در پیشگیری اجتماعی اعتیاد در کنار ، نقش رسانه های نوظهور در فرهنگ زندگی امروز ، اعتیاد و فرهنگ زندگی و نقش فشار های روانی در زندگی امروز از جمله محورهای این جشنواره است .
علاقمندان می توانند اثار خود رادر بخش های مختلف تا 15 شهریور به دبیرخانه جشنواره مهر به نشانی ورامین ، میدان ولیعصر( عج) ، بلواربصیرت ، معاونت اجتماعی ناجای شرق تهران یا به آدرس اینترنتی ejtemai.mehr94@gmail.com ارسال کنند.
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.panjerehmehr.com مراجعه کنند.
نخستین جشنواره پنجره مهر به همت معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران و با همکاری ادارات و ارگان های دولتی ،خصوصی و سازمان های مردم نهاد به منظور کاهش،پیشگیری و درمان آسیب های اجتماعی اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات در مهر 94 همزمان با هفته نیروی انتظامی در شهرستان ورامین برگزارمی شود.

:
:
(۲)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
باران

باران

جشنواره استانیه یا کشوری؟
۲۶ مرداد ۹۴، ۱۵:۴۶
فرشاد اشتری

فرشاد اشتری

عالی بود...
۱۴ مرداد ۹۴، ۱۸:۴۹
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی