فراخوان جشنواره داستان آب (دومین دوره) :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره داستان آب (دومین دوره)

در يكشنبه, ۱۵ دی ۱۳۹۸، ۰۷:۰۸ ب.ظ

فراخوان جشنواره داستان آب (دومین دوره)

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از" وبسایت شرکت آب منطقه ای اصفهان " متن فراخوان به شرح زیر است:

http://bayanbox.ir/view/1675360179849418914/4.png
دومین دوره جشنواره ملی داستان "آب"با همکاری انجمن های ادبی ، نویسندگان و شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزارمی شود . نویسنده ی مجموعه داستان "سی وسه پل چهار و نیم اکتاو" با تأکید بر این که هدف این جشنواره ایجاد مفهومی برای بازنمایی تصویر وضعیت منابع آب ایران در قالبی ادبی است

http://bayanbox.ir/view/6544064250478350719/3.png
این جشنواره در دو بخش داستان و نزدیک داستان ( روایت و زندگی نگاره ) ، برگزار می شود .  در آثار ارسالی ، آب باید نقشی محوری داشته باشد، به این معنا که داستان با مؤلفه‌های وضعیت منابع آب و نقش آب در زندگی و اقلیم مردمان گره خورده باشد.

http://bayanbox.ir/view/720754368900162102/sharayet.png

 این جشنواره محدودیتی برای داستان‌هایی که پیش از این کسب رتبه کرده یا در مجلات چاپ شده باشند ندارد و تنها محدودیتِ این جشنواره ممنوعیت ارسال آثاری است که در کتابی چاپ شده باشند و یا به هر نحوی مشمولِ حقوق ناشر باشند.

 هر شرکت‌کننده می‌تواند بدون محدودیت هر تعداد داستان و روایت که دربرگیرنده‌ی مضامین و اهداف محتوائی جشنواره باشد ارسال نماید.


شرکت کنندگان در این جشنواره می توانند تا آخرین ساعت آخرین روزِ سال 1398 آثار خود را در سایت جشنواره در بخش نخستین جشنواره داستانی آب به آدرس "www.esrw.ir"  بارگذاری نمایند .

همه مراحل جشنواره به صورت برخط انجام می شود

در پایان جوایز به نفرات برتر هر بخش و به تفکیک جایزه در سه بخش حرفه ای ، آماتور و کودک و نوجوان اهداء خواهد شد.

 آئین اختتامیه این جشنواره با همکاری انجمن های ادبی ، نویسندگان و شرکت آب منطقه ای اصفهان در تیر ماه سال 1399 برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره ملی داستان " آب" زمستان سال گذشته با فراخوان علاقه مندان، نویسندگان و هنرمندان سراسر کشور در استان اصفهان کلید خورد که در مجموع ۴۶۱ نفر از ۳۰ استان کشور آثار خود را به این جشنواره ارسال کردند. 20 اثر برگزیده نخستین جشنواره ملی داستان آب در قالب کتاب "روبه روی پل خواجو " چاپ و منتشر شد .


جشنواره داستان نویسی

منبع :وبسایت شرکت آب منطقه ای اصفهان / گفتگو با سلمان باهنر، دبیر هنری جشنواره داستان


پایان /

کد خبر :   ج خ 982897

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی