فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایشنامه‌خوانی آنلاین :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایشنامه‌خوانی آنلاین

در سه شنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۹، ۰۳:۰۸ ب.ظ

فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایشنامه‌خوانی آنلاین


فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایشنامه‌خوانی آنلاین با عنوان «صحنه مدیای من» با همکاری چهار کشور ایران، بلژیک، آلمان و انگلیس منتشر شد.
به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از خبرگزاری دانشجو، فراخوان جشنواره بین‌المللی نمایشنامه‌خوانی آنلاین با عنوان «صحنه مدیای من» I Stage Media به دبیری حسن حاجت پور نویسنده و کارگردان تئاتر منتشر شد. این جشنواره توسط یک شورای مرکزی و با مشارکت چهار کشور ایران، بلژیک، انگلیس و آلمان برگزار می‌شود.

حسین مسافرآستانه، رحمت امینی، احسان رحیمی، علی عابدی، اصغر خلیلی و لیلا پرویزی از جمله هنرمندانی هستند که در کنار کارشناسانی از آلمان و بلژیک با این جشنواره همکاری می‌کنند که به زودی اسامی کامل این هنرمندان و سمت آن‌ها اعلام خواهدشد. شقایق فرشته کارشناس رسانه نیز به عنوان روابط عمومی با جشنواره «صحنه مدیای من» I stage Media همکاری دارد.

متن فراخوان جشنواره بدین شرح است:

گروه تئاتر راوی در نظر دارد با همکاری اساتید برجسته تئاتر ایران و اروپا، با هدف ایجاد ارتباط عمیق میان اقشار مختلف مردم، صلابت و سلامت روانی جامعه و استفاده بهینه از فضای مجازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن سلسله جشنواره‌های نمایشی اینستاگرامی خود را برگزار کند.

شرکت در این جشنواره برای عموم مردم علاقه‌مندان و هنرمندان آزاد بوده و هیچگونه محدودیت سنی وجود ندارد.

آثار راه‌یافته به این جشنواره توسط اساتید ایرانی و خارجی مورد ارزیابی قرار گرفته و به برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

در طول برگزاری جشنواره کارگاه‌های تخصصی و نقد و بررسی آثار به صورت زنده از طریق این کانال برگزار و فیلم‌های کوتاه آموزشی در همین صفحه در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

شرایط شرکت در جشنواره

- فیلم‌های ارسالی نباید بیشتر از ۷ دقیقه باشد.

-هر هنرمند می‌تواند همکاران خود را از شهر‌های کشور‌های دیگر انتخاب کرده و به صورت یک تیم در تولید و اجرای اثر با هم همکاری کنند.

-از آنجا که جشنواره به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، شرکت‌کنندگان می‌توانند بدون محدودیت‌های زمانی آثار خود را ارسال کنند و به تشخیص کارشناسان دبیرخانه جشنواره این آثار در جداول برنامه‌ها قرار می‌گیرند.

-درخواست شرکت در جشنواره به منزله پذیرفتن تمامی قوانین جشنواره توسط متقاضی است و بدین‌وسیله دبیرخانه جشنواره مجوز انتشار محتوای آثار و استفاده از آن در فضای مجازی را به دست می‌آورد.

-انتخاب متون و موضوع نمایشنامه‌ها آزاد است.

-دبیرخانه جشنواره همچنین قصه‌ها، داستان‌ها، داستانک‌ها، یکی بود یکی نبودها، متل‌های کهن و معاصر ایرانی و خارجی را جهت استفاده و سهولت کار پیشنهاد می‌کند.

-نمایشنامه‌ها باید در دو تا پنج صفحه A۴ به صورت موجز و خلاقانه نوشته یا انتخاب شوند و مورد خوانش قرار گیرند.

فرمت آثار ارسالی:

خوانشگران می‌توانند از طریق ابزار‌ها و اپ‌هایی نظیر watsapp، zoom، Bigo live و... که امکان تماس‌های همزمان چند نفره و کنفرانسی را می‌دهند اثر خود را خوانش و ضبط کرده سپس برای ما ارسال کنند.

همچنین تصاویر می‌توانند به صورت جداجدا ضبط شده و همگی در یک کادر قرار گرفته و ارسال شوند.

خوانشگران می‌توانند حداکثر استفاده را از امکانات خلاقه برای جذابیت هر چه بیشتر آثار به کار گیرند.

در صورت امکان فیلم‌های ارسالی با کیفیت HD یا بالاتر باشند.

فیلم آثار باید به همراه نمایشنامه از طریق wetransfer.com یا از طریق Dropbox آپلود شود و به آدرس ایمیل istagemedia۱@gmail.com ارسال شوند.

درخواستی دو خطی برای شرکت در جشنواره به همراه نام خود و همکاران نوشته شود.

یک شماره تماس (ترجیحا واتس اپ) ارسال شود.

جهت آگاهی بیشتر از چگونگی و مراحل برگزاری جشنواره، پیج اینستاگرام @istagemedia۱ دنبال شود.

پایان/

کد خبر :

ج خ 983027


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی