فراخوان جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم»

در يكشنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۹، ۰۸:۱۷ ب.ظ

فراخوان جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم»


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا،دوماهنامه انجمن ام‌اس ایران و انتشارات هزاره ققنوس، فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره ادبی «ما ام‌اس داریم» را با هدف ارتقاء اعتماد به نفس بیماران، بالا بردن آگاهی عمومی نسبت به بیماری ام‌اس و معرفی مشکلات بیماری به پزشکان و سیاستگذاران منتشر کردند.

بیماران، بستگان، آشنایان و تمامی افرادی که تجربه مستقیم و غیرمستقیم از مواجه با این‌بیماری دارند، می‌توانند با ارسال اثر به دبیرخانه در قالب‌های نثر ادبی، یادداشت روزانه و داستان کوتاه کوتاه در این‌مسابقه شرکت کنند.

آثار ارسالی نباید در جشنواره‌های دیگر حائز رتبه شده باشد و تعداد آثار ارسالی یک‌نویسنده، می‌توانند حداکثر ۳عدد و هر اثر هم باید حداکثر هزارکلمه داشته باشد. همچنین متن‌ها باید با رسم‌الخط فرهنگستان زبان و ادب فارسی نوشته شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند متن‌ها، مشخصات کامل نویسنده و شماره تماس را به نشانی اینترنتی انتشارات هزاره ققنوس nashr_۱۰۰۰@yahoo.com ارسال کرده یا به دایرکت این‌انتشارات در اینستاگرام با شناسه  Hezarehpub@ پیام دهند.

پایان/

کد خبر :

ج خ 983016

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی