فراخوان جایزه تهران :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان جایزه تهران

در دوشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۱۷ ب.ظ

فراخوان جایزه تهران

منبع : www.festivalnews.ir

مهرشاد کاظمی روزدوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جایزه تهران در قالب دوسالانه تهران به پژوهش هایی در زمینه های فرهنگی، هنری، اجتماعی، تاریخی و میراث فرهنگی شهر تهران اهدا خواهد شد.
وی گفت: دوسالانه تهران پژوهی به طور مشترک با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران، اداره کل مطالعات اجتماعی شهرداری تهران و سازمان زیباسازی شهرداری تهران برگزار می شود.
کاظمی افزود: پژوهش ها باید در قالب کتاب، رساله های دانشجویی، عکس، فیلم و نشریات محلی تهران به دبیرخانه جایزه تهران ارائه شود.
وی تاکید کرد: در سال جاری نیز همزمان با هفته پژوهش در آذر ماه این دوسالانه برگزار و جایزه تهران به برترین پژوهش ها در زمینه تهران پژوهی تعلق می گیرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران افزود: همچنین در آیین اختتامیه جایزه تهران از فعالان حوزه میراث فرهنگی تهران، پیشکسوتان تهران پژوهی و رشته های فرهنگی و هنری تجلیل می شود.
کاظمی گفت: داوری این دوره از جایزه تهران را استاد مسعود کوثری، ناصر تکمیل همایون، حسین تکمیل همایون و تنی چند از اساتید تهران شناسی بر عهده دارند.
وی یادآور شد: هنرمندان، پژوهشگران و دانشجویان می توانند آثار خود را تا پانزدهم آذرماه به دبیرخانه جایزه تهران ارسال کنند.
دبیرخانه جایزه تهران در خیابان شهید مطهری، نرسیده به چهارراه سهروردی، پلاک 130 اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران مستقر است.

:
:
(۱)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
احسان

احسان

سلام.میشه سایت مسابقه را معرفی کنید؟
۸ آذر ۹۴، ۲۰:۳۸
امین

امین

http://dastanetehran.dastanmag.com/
۸ آذر ۹۴، ۲۱:۵۳
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی