فراخوان تولید آثار هنرهای تجسمی با موضوع مدافعان سلامت :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


فراخوان تولید آثار هنرهای تجسمی با موضوع مدافعان سلامت

در شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۸، ۰۸:۲۸ ب.ظ

فراخوان تولید آثار هنرهای تجسمی با موضوع مدافعان سلامت

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از مهر :

علی سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از اعلام فراخوان تولید آثار هنرهای تجسمی با موضوع مدافعان سلامت در قم خبر داد و اظهار کرد: این مسابقه در بخش‌های نقاشی دیجیتال، تصویرسازی و پوستر برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقه تولید آثار هنرهای تجسمی به همت این انجمن و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم فراخوان شده است، تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و تأثیر هنر در ارتقا سطح آگاهی افراد جامعه از سلامت استان و فرهنگ‌سازی پیشگیری و مقابله با ویروس از اهداف اعلام این فراخوان است.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان قم با اشاره به جوایز این مسابقه در هر سه بخش اعلام شده، بیان کرد: در هر سه بخش نقاشی دیجیتال، تصویرسازی و پوستر به صورت مجزا دو برگزیده انتخاب می‌شوند که به برگزیده، لوح افتخار، مبلغ ۶ میلیون ریال و کارت عضویت پیوسته انجمن هنرهای تجسمی اعطا می‌شود.

وی افزود: به تمامی شرکت کنندگانی که آثارشان در این مسابقه پذیرفته شود، گواهی شرکت اهدا خواهد شد.

سلطانی با اشاره به ملاحظات حقوقی که در این مسابقه به آن توجه شده است، گفت: حق استفاده از آثار راه یافته برای انتشار، عکاسی، چاپ و تبلیغات با رعایت حقوق طراح اثر، برای برگزار کننده محفوظ بوده و هزینه ارسال آثار بر عهده شرکت کنندگان خواهد بود.

محدودیتی در تعداد آثار وجود ندارد

وی اضافه کرد: برگزار کنندگان هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر مفقود شدن یا خرابی آثار در هنگام ارسال و پیش از ورود به دبیرخانه نمایشگاه را نخواهند داشت و آثاری که ناقض مقررات عمومی، شئون اخلاقی و موازین جمهوری اسلامی ایران باشند به نمایشگاه راه پیدا نخواهد کرد.

سلطانی با تبیین مقررات و شرایط ثبت نام در این فراخوان را مورد اشاره قرار داد و گفت: هنرمندان می‌توانند به هر میزان که می‌خواهند آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند و محدودیتی در تعداد آثار وجود ندارد.

وی با اشاره به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه بیان کرد: هنرمندان می‌توانند آثار خود را به‌صورت حضوری از ۲۰ تا ۲۹ اسفندماه سال جاری به انجمن هنرهای تجسمی استان قم و یا از طریق آیدی تلگرام @QomVisualArt به دبیرخانه ارسال نمایند.

رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان قم اضافه کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۰۹۱۹۲۵۱۳۵۰۷ تماس بگیرند.


پایان/

کد خبر : 

ج خ 982993

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی