سوگواره شعر سیدالشهدای جبهه مقاومت :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


سوگواره شعر سیدالشهدای جبهه مقاومت

موضوع : فراخوان شعر ,

در چهارشنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۸، ۰۳:۲۸ ب.ظ

سوگواره شعر سیدالشهدای جبهه مقاومت

به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از" خبرگزاری تسنیم  " متن فراخوان به شرح زیر است: 
http://bayanbox.ir/view/1675360179849418914/4.png
ابوالفضل حمامی، مسئول کانون اتاق آسمان در گفتگو با خبرنگار تسنیم قزوین اظهار داشت: در پی برگزاری اولین جشنواره شعر استانی «آسمان» هستیم. زمانی که برای برگزاری جشنواره در نظر گرفته‌ایم، پاییز و زمستان امسال است که اختتامیه جشنواره در اسفند ماه برگزار خواهد شد.
دبیر اولین جشنواره استانی شعر آسمان افزود: بخش ویژه جشنواره سوگواره‌ای است که به پاسداشت شهادت سید الشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش اختصاص یافته است؛ البته در بخش آیینی جشنواره هم آثار فاخری از شاعران دانشجو به دستمان رسیده است.
ابوالفضل حمامی در ادامه گفت: اولین جشنواره شعر دانشجویی آسمان در محورهای آیینی، عاشقانه، طنز و اجتماعی در حال برگزاری است. جای خالی این جشنواره، در فضای میان دانشگاهی مشهود بوده  و برگزاری این جشنواره‌ها شاید گامی مهم در جامعه  ادبی دانشگاهی باشد.
وی خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی‌های این جشنواره این است که عوامل برگزاری تا برگزیدگان دانشجویان هستند. هرگام از پیشبرد جشنواره افق‌های روشنی از آسمان شعر دانشجویی را ترسیم می‌کند که شاید پیش از این مجال چندانی برای اینگونه جشنواره‌ها نبوده است.
http://bayanbox.ir/view/7631672513925785131/user-1.png
آخرین مهلت ارسال آثار تا ده بهمن ماه 98 تمدید شده است. علاقمندان می‌توانند آثار خود را به شناسه @sky_poem در فضای مجازی ارسال کنند. همچنین دبیرخانه جشنواره، اتاق آسمان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) است.

پایان /

کد خبر :  ج خ 982942
برچسب ها :
فراخوان شعر
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی