دومین همایش منطقه ای "شعر عاشورایی" :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


دومین همایش منطقه ای "شعر عاشورایی"

در شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۴، ۱۰:۰۷ ب.ظ

دومین همایش منطقه ای "شعر عاشورایی"

منبع : www.festivalnews.ir


به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، دومین همایش منطقه ای«شعر عاشوراییدر قالب اشعار مرتبط با واقعه عاشورا وشهدای کربلا وبا هدف نشر و گسترش فرهنگ و شعر عاشورایی، گسترش معارف اهل بیت(ع)، ترویج فرهنگ پایداری و زنده نگه‌ داشتن روحیه شهادت طلبی و ایثار، شناسایی و معرفی آثار برجسته در حوزه شعر عاشورایی و تقویت و استمرار حرکت‌های فرهنگی متعهد و منطبق با اهداف والای فرهنگ دینی برگزار می‌شود.

واقعه عاشورا، امر به معروف و نهی از منکر، بصیرت عاشورایی و زنان عاشورایی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از موضوعات این جشنواره باشد.

شرکت در همایش محدودیت سنی ندارد و قالب اشعار آزاد است، باید آثار صرفاً در موضوعات اعلام شده باشد و هر شرکت‌کننده حداکثر تا 3 اثر می‌تواند به دبیرخانه ارسال کند همچنین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا بیست وپنجم آبان ماه سال ‌‌جاری بوده و زمان برگزاری مراسم نیز پنجم آذرماه در آستان مقدس امامزاده سید اسحاق (ع) ساوه است.

به نفرات برگزیده اول تا سوم هدایای نقدی وتندیس همایش اهدا و همچنین به 7 اثر برگزیده  نیزلوح تقدیر و هدایایی تقدیم می‌شود.

جوایز این جشنواره شامل تندیس همایش، لوح تقدیر و مبلغ 7 میلیون ریال به نفر اول، تندیس همایش، لوح تقدیر و مبلغ 6 میلیون ریال به نفر دوم، تندیس همایش، لوح تقدیر و مبلغ 5 میلیون ریال به نفر سوم و لوح تقدیر و 7 جایزه نقدی دو میلیون ریالی به هفت اثر برگزیده است.


آرشیو فستیوال نیوز :

فراخوان اولین همایش منطقه‌ای «شعر عاشورایی» در ساوه


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی