جشنواره‌ی فیلم و عکس «کویر و زندگی» :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات

جشنواره‌ی فیلم و عکس «کویر و زندگی»

در دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۸، ۰۴:۰۵ ق.ظ

جشنواره‌ی فیلم و عکس «کویر و زندگی»
 
به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از" وبسایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی   " متن فراخوان به شرح زیر است:
http://bayanbox.ir/view/1675360179849418914/4.png
جشنواره‌ کویر و زندگی به‌صورت منطقه‌ای در گستره‌ی جغرافیایی استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، یزد، سیستان و بلوچستان، کرمان، اصفهان، قم و تهران برگزار می گردد، هدف از این جشنواره شناساندن ابعاد مختلف زندگی در مناطق کویری شامل مواهب خدادادی، فرهنگ و آداب و رسوم و بیان زیبایی‌های زندگی انسان می باشد.
http://bayanbox.ir/view/720754368900162102/sharayet.png
شرکت در این جشنواره برای تمام علاقه‌مندانی که محل سکونت‌شان استان های ذکر شده است، آزاد می باشد، محورهای جشنواره ، چشم‌اندازهای زیبای طبیعت کویر، انسان، زندگی وکویر ، آداب و رسوم، جشن و مراسم آیینی در نواحی کویری، محیط زیست و حیاط وحش، تعامل انسان و طبیعت کویر در طی قرن‌ها و هر اثری که بیان‌گر فرهنگ، روح زندگی و زیبایی و شکوه کویر باشد، است.
http://bayanbox.ir/view/7631672513925785131/user-1.png
آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره را ۱۰ بهمن ماه سال جاری می باشد
http://bayanbox.ir/view/826799650256644549/2.png
اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی هفته پایانی بهمن ماه و افتتاح نمایشگاه و اختتامیه ۱۲ اسفند سال جاری خواهد بود.

  به نفراول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال، نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ ۱۰ میلیون ریال و به نفر چهارم تا ششم لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال اهدا خواهد شد.

 جوایز بخش مستند نیز برای نفر اول لوح تقدیر همراه با تندیس جشنواره و مبلغ ۵۰ میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ ۴۰ میلیون ریال، نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال و تقدیر هیات داوران لوح تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال می باشد. در بخش فیلم داستانی نیز به نفر اول لوح تقدیر، تندیس جشنواره و مبلغ ۶۰ میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ ۵۰ میلیون ریال، نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ ۴۰ میلیون ریال و به برگزیده هیات داوران لوح تقدیر و مبلغ ۳۰ میلیون ریال اهدا می گردد.
 http://bayanbox.ir/view/3461975223811941485/5.png

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره عکس و فیلم کویر و زندگی به نشانی TabasArt .ir مراجعه نمایند.

جشنواره‌ی کویر و زندگی

پایان /

کد خبر :   ج خ 982901

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی