جشنواره گرافیک دانش آموزی « مدرسه» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره گرافیک دانش آموزی « مدرسه»

در چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰ ق.ظ

جشنواره گرافیک دانش آموزی « مدرسه»

به گزارش «جشنواره خبر»  به نقل از وبسایت  دبیرخانه اولین جشنواره گرافیک "مدرسه" این جشنواره توسط موسسه هنروما و با همکاری بسیج سازمان صدا وسیما، باشگاه هنر و رسانه نوجوان، مجتمع آموزشی و پژوهشی شهید آوینی، خانه نوآوری تعلیم و تربیت، اتحادیه انجمن اسلامی شهرتهران، موسسه الگوی تعلیم و تربیت قاف و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

بخش اصلی لوگو: لوگو یک نشانه‌ گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شود و هدف آن بیان ساده موضوع موردنظر است.

بخش اصلی پوستر: پوستر یک اطلاعیه خبری است که برای بیان یک اتفاق، دانش، تجربه، رویداد و... استفاده شده و معمولا برای مخاطب گسترده ایجاد می گردد و می خواهد روی دیوار یا فضاهای عمومی نصب شود.

بخش جانبی اینفوگرافیک: اینفوگرافیک، ترکیب دو کلمه اینفو (Information) به معنای اطلاعات و گرافیک (Graphic) است و به تصویری گفته می‌شود که در آن اطلاعات، آمار و یا هرگونه دانشی در قالب تصویر و با استفاده از نمودارهای گرافیکی، چارت و سایر آیکون‌ها و تصاویر جذاب ارائه شود و هدف آن ساده‌سازی فهم اطلاعات پیچیده و یا جذاب نمودن ارائه اطلاعات باشد.

تقویم جشنواره :

دانش‌آموزان سراسر کشور در همه مقاطع تحصیلی می‌توانند برای شرکت در جشنواره آثار خود را تا 30 دی ماه 98 به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

شرکت در همه بخش‌های جشنواره آزاد است و از هر شرکت کننده در مجموع حداکثر 4 اثر قابل قبول است.

دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند برای ثبت نام و  ارسال آثار خود به وب سایت  www.madresefestival.ir  مراجعه کنند.

هدف :
کشف استعدادهای هنری دانش آموزان سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این جشنواره توسط موسسه هنروما و با همکاری بسیج سازمان صدا وسیما، باشگاه هنر و رسانه نوجوان، مجتمع آموزشی و پژوهشی شهید آوینی، خانه نوآوری تعلیم و تربیت، اتحادیه انجمن اسلامی شهرتهران، موسسه الگوی تعلیم و تربیت قاف و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی