جشنواره گرافیک دانش آموزی « مدرسه» :: جشنواره خبر
×

جشنواره خبر

اولین پایگاه خبری و اطلاع رسانی جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها،همایش ها،نگارخانه ها،فرهنگسراها- مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

آگهی

جشنواره گرافیک دانش آموزی « مدرسه»

در چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۰:۰۰ ق.ظ

جشنواره گرافیک دانش آموزی « مدرسه»

به گزارش «جشنواره خبر»  به نقل از وبسایت  دبیرخانه اولین جشنواره گرافیک "مدرسه" این جشنواره توسط موسسه هنروما و با همکاری بسیج سازمان صدا وسیما، باشگاه هنر و رسانه نوجوان، مجتمع آموزشی و پژوهشی شهید آوینی، خانه نوآوری تعلیم و تربیت، اتحادیه انجمن اسلامی شهرتهران، موسسه الگوی تعلیم و تربیت قاف و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

بخش اصلی لوگو: لوگو یک نشانه‌ گرافیکی است که می‌تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این‌ها طراحی شود و هدف آن بیان ساده موضوع موردنظر است.

بخش اصلی پوستر: پوستر یک اطلاعیه خبری است که برای بیان یک اتفاق، دانش، تجربه، رویداد و... استفاده شده و معمولا برای مخاطب گسترده ایجاد می گردد و می خواهد روی دیوار یا فضاهای عمومی نصب شود.

بخش جانبی اینفوگرافیک: اینفوگرافیک، ترکیب دو کلمه اینفو (Information) به معنای اطلاعات و گرافیک (Graphic) است و به تصویری گفته می‌شود که در آن اطلاعات، آمار و یا هرگونه دانشی در قالب تصویر و با استفاده از نمودارهای گرافیکی، چارت و سایر آیکون‌ها و تصاویر جذاب ارائه شود و هدف آن ساده‌سازی فهم اطلاعات پیچیده و یا جذاب نمودن ارائه اطلاعات باشد.

تقویم جشنواره :

15 اذر 98

شرکت در همه بخش‌های جشنواره آزاد است و از هر شرکت کننده در مجموع حداکثر 4 اثر قابل قبول است.

دانش‌آموزان علاقه‌مند می‌توانند برای ثبت نام و  ارسال آثار خود به وب سایت  www.madresefestival.ir  مراجعه کنند.

هدف :
کشف استعدادهای هنری دانش آموزان سراسر کشور فعالیت خود را آغاز کرده است. این جشنواره توسط موسسه هنروما و با همکاری بسیج سازمان صدا وسیما، باشگاه هنر و رسانه نوجوان، مجتمع آموزشی و پژوهشی شهید آوینی، خانه نوآوری تعلیم و تربیت، اتحادیه انجمن اسلامی شهرتهران، موسسه الگوی تعلیم و تربیت قاف و ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.
:۷۶
:۶۰
(۰)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی