جشنواره هنرهای تجسمی مرند :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره هنرهای تجسمی مرند

در سه شنبه, ۲۴ دی ۱۳۹۸، ۰۴:۳۶ ب.ظ

جشنواره هنرهای تجسمی مرند
به گزارش «جشنواره خبر»به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند، با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان ، از پوستر فراخوان پانزدهیمن جشنواره هنرهای تجسمی مرند با عنوان آئینه رونمایی بعمل آمد. در این آئین که با حضور مهران فرجی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی ، مهندس آخوندی رئیس شورای اسلامی شهر مرند و نمایندگانی از سایر ارگان ها و روسای انجمن های فرهنگی و هنری مرند برگزار شد، پوستر پانزدهیمن دوره جشنواره هنرهای تجسمی آئینه مرند توسط مسئولین مربوطه رونمایی شد .

محبوب حبیب وند رئیس انجمن هنرهای تسجمی مرند و دبیر اجرایی پانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی آئینه ، در سخنانی ضمن ارائه نحوه برگزاری جشنواره گفت : جشنواره مذکور در دو بخش آزاد با موضوع طبیعت از نگاه من و بخش حضوری رقابتی و با حضور هنرمندان و علاقه مندان به رشته نقاشی در سطح شهرستان در بهمن و اسفند ماه سالجاری برگزار می گردد و دبیرخانه این جشنواره از امروز کار خود را آغاز می نماید .

مهران فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند نیز ضمن اشاره به فعالیت های ارزنده انجمن هنرهای تجسمی مرند ، برگزاری این جشنواره را با توجه به اهدافی که دنبال می کند با اهمیت ارزیابی نمود و گفت : از جمله ویژگی های جشنواره هنرهای تجسمی در سالجاری ، پرداخت آن به موضوع فرهنگ شهادت است که با حضور هنرمندان به صورت اجرای کارگاهی و حضوری و با موضوع مذکور برگزار خواهد شد .

لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان و هنرمندان در رشته نقاشی در تمایم سنین می توانند آثار خود را تا ۱ اسفند ماه به دبیرخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند تحویل نمایند .

  پایان /
کد خبر :   ج خ 982931

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی