جشنواره‌ ملی عکس حیات‌وحش ایران :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره‌ ملی عکس حیات‌وحش ایران

در پنجشنبه, ۲۳ آبان ۱۳۹۸، ۰۴:۱۰ ب.ظ

جشنواره‌ ملی عکس حیات‌وحش ایران

به گزارش «جشنواره خبر»  به نقل از خبرگزاری فارس ، نخستین سالانه ملی عکس حیات وحش ایران با هدف شناخت توانمندی‌ها، کمک به نوآوری عکاسی حیات‌وحش به عنوان ابزاری فنی در ثبت رخدادهای تنوع زیستی و شناسایی وضعیت گونه‌های در معرض تهدید اسفندماه جاری در تهران برگزار می‌شود.

این جشنواره برای اولین بار با همکاری و نظارت دفتر امور هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان حفاظت محیط زیست کشور، توسط «بنیاد تنوع زیستی هامون» در سطح ملی اجرا خواهد شد.

کمک به ارتقاء سطح عکاسی حیات‌وحش به عنوان ابزار فنی در ثبت اطلاعات محیط زیست، زمینه‌سازی برای توجه بیشتر رسانه‌های همگانی و عموم جامعه به حفاظت از حیات‌وحش، تبادل اطلاعات و کمک به تولید یا افزایش کمی و کیفی اطلاعات و آثار تصویری از وضعیت گونه‌های جانوری به عنوان اهداف این سالانه هنری طبیعت‌محور اعلام شده است.

در همین راستا دبیرخانه اجرایی سالانه ملی عکس حیات وحش ایران از تمامی علاقمندان، عکاسان، کارشناسان و فعالان حوزه‌ی حیات‌وحش دعوت می‌کند تا آثار تصویری خود با موضوعات زندگی و زیستگاه طبیعی جانوران، رفتارشناسی گونه‌ها، زادآوری، آشیانه سازی و دیگر سوژه‌های مرتبط با حیات وحش را طبق فراخوان برنامه جهت داوری و انتخاب و حضور در نمایشگاه پایانی این جشنواره، به ستاد برگزاری ارسال کنند.

سایت Iranwp.photos پایگاه اطلاع رسانی جشنواره‌ی عکس حیات وحش ایران جهت ارتباط با ستاد برگزاری، آماده هماهنگی و همکاری با علاقمندان به مشارکت در این رویداد می باشد.


ثبت نام و ارسال عکس به این مسابقه ملی برای تمامی علاقمندان آزاد و رایگان بوده و از هفته پایانی آبان‌ماه تا بهمن ماه ادامه دارد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی