جشنواره ملی «دسترنج» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره ملی «دسترنج»

در سه شنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۴۸ ب.ظ

جشنواره ملی «دسترنج»


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از ایکنا؛ فراخوان برگزاری نخستین دوره جشنواره مجازی دسترنج با شعار شنیدن روایت‌های کسب‌وکار و با هدف کمک به کسب‌وکار‌های خانگی و کوچک و بازنمایی روایت‌های گوناگون از این مشاغل منتشر شد.

به گفته برگزارکنندگان این جشنواره، این رویداد در تلاش است تا نشان دهد در ورای به راه افتادن هر کسب و کار جدیدی، قصه و روایتی وجود دارد که شنیده شدن این روایت‌ها می‌تواند به رونق آن و راه‌اندازی کسب و کار‌های جدید کمک کند.

صاحبان کسب‌وکار‌های مختلف می‌توانند روایت‌های تلاش خود از نحوه شکل‌گیری و شروع تا رسیدن به موفقیت را در قالب روایت مکتوب، مستند، پادکست، مجموعه عکس و ... به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. مهلت ارسال آثار به اولین دوره جشنواره ملی دسترنج، تا ۲۰ خرداد ماه امسال اعلام شده است.

در این جشنواره قرار است برای نخستین‌بار ایده استفاده از مهارت قصه‌گویی و روایت‌پردازی برای جلب نظر مخاطبان به محصولات تولیدی، تجاری یا خدماتی تبدیل به یک رقابت شده و تلاش شود فضایی برای دیده شدن روایت‌های کسب‌وکار در کشور ایجاد شده و این رویداد به اتفاقی امیدساز برای اقتصاد کشور تبدیل شود.

هنرمندان و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه شرکت در جشنواره و ارسال اثر به سایت جشنواره به آدرس dastranjfestival.ir مراجعه و آثار خود را در همین نشانی بارگذاری کنند.

اولین دوره جشنواره ملی دسترنج با حمایت مؤسسه دانش‌بنیان برکت ستاد اجرایی فرمان امام، فروشگاه اینترنتی باسلام و پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم صنایع فرهنگی و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.


پایان/

کد خبر :

ج خ 983008


:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی