جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی در زاهدان برگزار می شود :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی در زاهدان برگزار می شود

در دوشنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۳۲ ب.ظ

جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی در زاهدان برگزار می شود

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان امروز (17 اردیبهشت)در دومین جلسه میز فرهنگی و اجتماعی استان بیان داشت: جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی با اهداف تولید محتوا برای وحدت در عرصه های فرهنگی وهنری، فراهم ساختن زمینه ی تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری، نمایش اتحاد و همبستگی فرق اسلامی و ماندگاری آن در اذعان از طریق تولید آثار فرهنگی و هنری و بررسی و شناسایی تجارب فعالان این حوزه و تهیه الگوی مناسب برای تولیدات فاخر، در زاهدان برگزار می شود.

 

وی افزود: جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی در 11 استان مرزی با ترکیب جمعیتی شیعه و سنی در رشته های مختلف فرهنگی برگزار می شود که در پایان آیین اختتامیه این جشنواره در زاهدان خواهیم داشت.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی در بخش فرهنگی( شعر در قالب شعر فارسی، بلوچی، کردی و آذری، داستان، پیامک، خطابه، نثر) در بخش هنری (طراحی، پوستر، نقاشی، عکاسی، فیلم کوتاه، موسیقی، نمایش تئاتر، پویانمایی، خوشنویسی، گرافیک) و در بخش پژوهش و طرح های پژوهشی و پایان نامه برگزار  می شود.

 

دانشی گفت: پرداختن به مصدایق و حوزه نظری آسیب شناسی وحدت اسلامی در بخش پژوهش و طرح های پژوهشی و پایان نامه جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی لحاظ خواهد شد.

 

وی افزود: همچنین در راستای این جشنواره شورای سیاست گذاری به ریاست یکی از معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور اعضای کمیته فرهنگی توسعه شرق تشکیل خواهد شد.

 

دانشی گفت: ارسال فراخوان برگزاری جشنواره از طریق ادارات فرهنگی و ارشاد اسلامی مراکز استان ها، انتشار فراخوان جشنواره از طریق چاپ در نشریات محلی، اعلام فراخوان از طریق زیرنویس برنامه های تلویزیونی و ایجاد دبیرخانه و سایت برای ساماندهی متمرکز تبلیغات و اطلاع رسانی از جمله اقداماتی است که در راستای اطلاع رسانی جسنواره پیش بینی شده است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تاکید کرد: جشنواره فرهنگی و هنری وحدت اسلامی در دیماه سال جاری در زاهدان برگزار خواهد شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی