جشنواره فرهنگی هنری خانواده آبی :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره فرهنگی هنری خانواده آبی

در دوشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۹، ۰۶:۳۸ ق.ظ

جشنواره فرهنگی هنری خانواده  آبی


به گزارش «جشنواره خبر» در هرکجای استان پهناور اصفهان که باشید، می‌توانید آثار خود را ازطریق شماره تلفن ۰۹۰۱۸۱۱۲۷۴۲ در اپلیکیشنهای روبیکا و ایتا به روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ارسال کرده و در این جشنواره شرکت کنید تا علاوه بر افزایش دانسته های خود در زمینه مدیریت مصرف آب، از جوایز آن نیز بهره‌مند شوید.


هوالرحیم
جشنواره فرهنگی هنری #خانواده _ آبی
«شاد باشیم، یادبگیریم، زندگی کنیم»
این روزها که برای حفظ سلامتی خود و اطرافیان و شکست زنجیره انتقال ویروس کرونا، در خانه ماندن ضروریست، کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان برای ایفای وظیفه خود در خصوص تامین آب آشامیدنی سالم و پایدار و نظارت بر کیفیت و سلامت آب و برطرف نمودن حوادث و اتفاقات به صورت بی وقفه در کنار شما هستند.
از آنجا که خانواده های ایرانی پرتکاپو و اهل معاشرت هستند،  ماندن در خانه به مدت طولانی بخصوص برای خانواده ها کمی سخت به نظر می رسد. برای استفاده بیشتر از فرصت پیش آمده در این ایام که اعضای خانواده مدت بیشتری در کنار یکدیگر حضور دارند، یکی از بهترین راهکارها، انجام کارهای سرگرم کننده است. زیرا علاوه بر ایجاد فضای نشاط آور در خانواده، باعث ارتقاء سطح یادگیری، خلاقیت  و مشارکت میان اعضا شده و خاطراتی شیرین و به یادماندنی از این روزها به یادگار خواهد گذاشت.
در همین راستا و به منظور بهره گیری از مشارکت فعال و متعهدانه مردم برای مدیریت صحیح مصرف آب آشامیدنی و نیز قدردانی از تلاشهای خستگی ناپذیر مدافعان سلامت و کادر درمانی کشور، روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان جشنواره فرهنگی هنری #خانواده _ آبی را با شعار: «شاد باشیم، یادبگیریم، زندگی کنیم»  برای  تمامی خانواده های عزیز استان اصفهان آغاز نموده است.
در هرکجای استان پهناور اصفهان که باشید، می‌توانید آثار خود را ازطریق شماره تلفن ۰۹۰۱۸۱۱۲۷۴۲ در اپلیکیشنهای روبیکا و ایتا به روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ارسال کرده و در این جشنواره شرکت کنید تا علاوه بر افزایش دانسته های خود در زمینه مدیریت مصرف آب، از جوایز آن نیز بهره‌مند شوید.
بخش های جشنواره:
«ایده‌هایی را در ذهنتان پرورش می‌دهید، آنها را باهم ترکیب می‌کنید و به چیز تازه ای می‌رسید که می‌شود برای دیگران تعریفش کرد. آثار ارسالی باید با درنظر گرفتن ظرفیت فرهنگ عمومی و جنبه های آموزشی باشد.»
استندآپ کمدی:
شاید شما هم آدمهایی را دیده باشید که ساده ترین لطیفه‌ها را به گونه ای بیان می‌کنند که اطرافیانشان را می‌خندانند. 
ارزش و اهمیت استندآپ به این است که ایده پرداز، کارگردان و بازیگر آن یک نفر است و اجرا کننده ضمن بیان مشکلات و چالشهای موجود، باعث آرامش و لبخند مخاطبان می شود.
ویژگی‌های آثار ارسالی در این بخش:
-     زمان اثر، حداقل ۵۰ ثانیه و حداکثر ۵ دقیقه باشد.
-    حجم هر اثر حداکثر ۵۰ مگابایت باشد.
-    به صورت افقی  تصویربرداری شود.
-    نام سازنده در اثر ارسالی آورده شود.
-    نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ ساله می‌توانند در این بخش شرکت کنند.
  نماهنگ:
نماهنگ یا ویدئو کلیپ، همان تصویر همراه با موسیقی است که بر اساس موضوعی ساخته می شود.
در برخی از موارد نیز می توان متنی را به صورت دکلمه روی موسیقی نوشت یا انتخاب کرد.   در دنیای امروز با گسترش فضای مجازی، با استفاده از نرم افزارهایی که روی گوشی های هوشمند تلفن همراه نصب می شوند نیز امکان ساخت نماهنگ برای هرکسی فراهم است. 
 ویژگی‌های آثار ارسالی در این بخش:
-    زمان هر اثر، حداقل ۲ دقیقه و حداکثر ۵ دقیقه باشد.
-    حجم هر اثر، حداکثر ۵۰ مگابایت باشد.
-    نام سازنده در اثر ارسالی آورده شود.
-    نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ ساله می‌توانند در این بخش شرکت کنند.
دابسمش: (لب زدن با صدا)
دابسمش، ابزاری است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا قسمتی از یک فایل صوتی مورد نظر را انتخاب کرده و با ضبط ویدئو از خودشان که متناسب با فایل صوتی انتخاب شده باشد و قراردادن صدا روی آن ویدئو، یک کلیپ تهیه کنند.
 ویژگی‌های آثار ارسالی در این بخش:
-    زمان هر اثر، حداکثر ۶۰  ثانیه باشد
-    حجم هر اثر، حداکثر ۱۵ مگابایت باشد.
-    به صورت افقی تصویربرداری شود.
-    نام سازنده در اثر ارسالی آورده شود.
-    کودکان ۶ تا ۱۲ ساله می‌توانند در این بخش شرکت کنند.
 شعر:
شعر، سخنی است دارای وزن و معنی که هرچقدر از نظر لغت، اصطلاحات، ترکیب، وزن و قافیه قوی‌تر باشد، خوب‌تر خواهد بود.
در این بخش، انواع قالبهای شعری کهن (مثنوی، قطعه، غزل، رباعی و..) و  نوین(نیمایی، آزاد، سپید و هایکو) پذیرفته خواهد شد.
 ویژگی‌های آثار ارسالی در این بخش:
-    ترجیحاً به صورت فایل word ارسال شود.
-    سروده صاحب اثر باشد.
-    نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ ساله می توانند در این بخش شرکت کنند.

 نقاشی:
نقاشی، هنر خلق یک تصویر است که پیام یا فکری را در بر دارد و صاحب اثر به وسیله آن، تفکر خویش را با سایرین درمیان می‌گذارد.   در دنیای کودکان، نقاشی یک زبان بین المللی است و تصویر عینی از دنیای درونی آنهاست.

 ویژگی‌های آثار ارسالی در این بخش:
-    به صورت افقی کشیده شود.
-    کپی برداری از اینترنت یا اثر شخص دیگری نشود.
-    سبک نقاشی آزاد است و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.
-    کودکان ۶ تا ۱۲ ساله می‌توانند در این بخش شرکت کنند.

 روش اجرایی جشنواره:
*نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره ملی، شماره تلفن ثابت و همراه به همراه آدرس کامل پستی، حتماً  بر روی اثر  نوشته یا گفته شود
*هر شخص، مجاز به ارسال حداکثر ۲ اثر در هر بخش است.
*آثار ارسالی، متناسب با شئون دینی و هویت ایرانی باشد.

*آثار باید حداکثرتا ۲۰/۳/۹۹ از طریق اپلیکیشن های روبیکا یا ایتا به شماره ۰۹۰۱۸۱۱۲۷۴۲ ارسال شود.  ( ارسال فیزیکی آثار پذیرفته نمی شود).     * برای آگاهی از شرایط ارسال آثار و دریافت ویدئوهای بخش دابسمش، از تاریخ ۹۹/۳/۴ به نشانی اینترنتیPr.abfaesfahan.ir روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان مراجعه بفرمایید. * اسامی برگزیدگان، هفته اول تیرماه (هفته صرفه جویی در مصرف آب) از طریق پرتال این شرکت اطلاع رسانی  خواهد شد.  به نفرات اول تا پنجم هر بخش جوایز ارزنده و نفیسی اهدا می شود.


پایان/

کد خبر :

ج خ 983017

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی