جشنواره شعر «بوی بهار می رسد» :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


جشنواره شعر «بوی بهار می رسد»

در شنبه, ۱۰ خرداد ۱۳۹۹، ۰۵:۵۹ ق.ظ

جشنواره شعر «بوی بهار می رسد»


به گزارش «جشنواره خبر» به نقل از مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری لرستان گفت: تاکنون ۱۴۰ اثر در دو بخش شعر و داستان در گروه‌های سنی مختلف به دبیرخانه جشنواره ادبی «بوی بهار می‌رسد» ارسال شده است؛ اما مهلت شرکت در جشنواره تا ۲۰ خردادماه تمدید شده است.

به گزارش خبرآنلاین از لرستان، «کیانوش کشوری» افزود: علاقمندان به شرکت در این جشنواره ادبی می‌توانند تا ۲۰ خردادماه بر اساس شرایط قید شده در فراخوان آثار شعر و داستان خود به نشانی اینترنتی Afarineshadabi@yahoo.com ایمیل کنند.

وی اظهار کرد:  هدف از برگزاری این جشنواره پاسداشت تلاش‌ها و زحمات مدافعان سلامت و تقویت روحیه در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا در بین اقشار مختلف با رویکرد فرهنگی هنری است.

کشوری تصریح کرد: آثار این جشنواره در دو بخش شعر و داستان شامل (شعر فارسی، شعر بومی، شعر طنز فارسی و شعر طنز بومی) و (داستان کوتاه، داستانک) دریافت می‌شود.

کشوری همچنین امید، همراهی و همدلی مردمی تا شکست کامل بیماری کرونا، تقدیر از پاسداران تندرستی مردم به ویژه پرستاران و پزشکان، تقبیح سودجویان و سوداگران جان مردم از جمله محتکران و گران فروشان مایحتاج بهداشتی و تغذیه، تجلیل از جوانمردی، دست گیری و یاریگری های اقشار مختلف مردم نسبت به هموطنان خود از دیگر موضوعات و محورهای جشنواره است.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری لرستان گفت: آثار این جشنواره در دو بخش شعر و داستان شامل شعر فارسی، شعر بومی، شعر طنز فارسی و شعر طنز بومی و داستان کوتاه، داستانک دریافت می‌شود.پایان/

کد خبر :

ج خ 983033

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی