اختتامیه جشنواره استانی شعر و داستان در اراک برگزار شد :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

Iran & World News

اعلانات


اختتامیه جشنواره استانی شعر و داستان در اراک برگزار شد

در يكشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۳، ۱۲:۴۲ ب.ظ

اختتامیه جشنواره استانی شعر و داستان در اراک برگزار شد

منبع : www.festivalnews.ir

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، مریم طالبی، مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان مرکزی و دبیر جشنواره شعر و داستان ظهر امروز، 21 بهمن در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره استانی شعر و داستان در فرهنگسرای آئینه اراک، گفت: فراخوان این جشنواره شهریور امسال در سطح استان اعلام شد.

وی بیان کرد: این جشنواره در چهارمین سال در دو بخش شعر و داستان ویژه دو گروه دانش‌آموزان و بزرگسالان برگزار شد.

طالبی اظهار کرد: در مجموع 318 اثر از 69 هنرمند از سراسر استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از داوری آثار 32 اثر پذیرفته و به مرحله نهایی جشنواره راه یافت.

مسئول واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری استان افزود: اسدالله عباسیان، عباس احمدی و خدیجه رحیمی در بخش شعر و شاهرودی، ورجانی و ساسان ناطق در بخش داستان داوری این جشنواره را بر‌عهده داشتند.

همچنین در بخش شعر بزرگسالان معصومه عیسی‌وند، بهاره ایمانی‌راد، محمد زارعی، مهدی علیمرادی و مجید تیموری حائز تقدیر شدند.

امید خسروی رتبه اول، فائزه امینی رتبه دوم، فاطمه یزدان‌پرست رتبه سوم و علی ارجمند رتبه چهارم و علی احدی رتبه پنجم بخش شعر بزرگسالان این جشنواره را کسب کردند.

در بخش شعر دانش‌آموزی عفت داوودآبادی، رضا داوودآبادی فراهانی و فرشته بختیاری فرد حائز تقدیر این بخش شده و حامد پارسافر، میلاد فردوسی و نرجس شاه‌محمدی به‌عنوان نفرات اول تا سوم این بخش معرفی شدند.

میلاد کیا، مهدی علیمرادی، فاطمه نقدی، مژده شاهروئی، معصومه صباغی، سمیه انصاری‌فرد و منصوره‌سادات میرآقاجانی در بخش داستان بزرگسالان حائز تقدیر شده و ژیلا اویسی رتبه اول، حدیث رسولی رتبه دوم و جلال فیروزی رتبه سوم این جشنواره را کسب کردند.

در بخش داستان دانش‌آموزی نیز سیدمحمد رادسرشت همدانی، عارفه امید بیک و مهدی قیاسی حائز تقدیر شده و پرنیان دارابی، پریسا قدیری و عفت داوودآبادی رتبه‌های اول تا سوم را بدست آوردند.

شهریار صفائی نیز به‌عنوان هنرمند فعال کارگاه شعر مورد تقدیر قرار گرفت.

یادآور می‌شود، این جشنواره با موضوعات انقلاب اسلامی و بیداری اسلامی، دفاع مقدس، خانواده و اخلاق، تمدن اسلامی، عدالت و پیشرفت و ایران آینده در چشم‌انداز 1404 برگزار شد.

:
:
(۰)
استفاده از سایت به معنای قبول قوانین می باشد برای مطالعه کلیک نمایید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی