تبلیغات در جشنواره خبر :: جشنواره
×

جشنواره

جشنواره | فراخوان | فستیوال | اولین پایگاه خبری جشنواره ها،رویدادها، فراخوان ها ، نمایشگاه ها-مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد ۷۸۳۰۹

پـایگاه خـبری جـشنواره خـبر

اعلانات


تبلیغات در جشنواره خبر


بسمه تعالی


ضمن آرزوی پیشرفت کمی و کیفی برای جشنواره شما ، پایگاه خبری جشنواره خبر بعنوان بانک اخبار جشنواره ها و مسابقات و فراخوان همواره مورد استقبال هنرمندان بوده است ، "جشنواره خبر" با دارا بودن بانک ایمیل های هنرمند و بانک شماره تلفن های هنرمندان می تواند با سیستم قدرتمند خود به سرعت جشنواره شما را  به همه هنرمندان معرفی کرده و نظرشان را در همکاری جلب نماید .

پایگاه خبری جشنواره خبر ، با بازدید ماهانه 240 هزار بازدید و با رنک الکسا  و ایندکس کامل در گوگل دارای مخاطبان زیادی می باشد .

ما در "جشنواره خبر" به مخاطبان شما می اندیشیم و مخاطبان تبلیغات شما را بر اساس نیازها و پتانسیل ها دسته بندی می کنیم. این سنخ شناسی موجب می شود که دانشی یکتا در مورد نیازها و رفتارهای مخاطبان به دست آمده و مبنای برنامه ریزی برای تبلیغات اینترنتی قرار بگیرد.

این یعنی مخاطبان در مرکز توجه طراحان ما قرار دارند.و سپس از میان گستره ای گوناگون از ابزارهای تبلیغاتی، مجموعه ی مناسب و تأثیر گذار را انتخاب نموده و فرم و محتوایی که شایسته ی جشنواره شما است را فراهم می آوریم.


جشنواره هایی که تبلیغات برای آنها انجام شده است :


جشنواره ملی وسراسری وصال یار

جشنواره منطقه ای وبلاگ نویسی عاشقانه های سرزمین نور

مسابقه ملی وبلاگ نویسی راه امام(ره)

 جشنواره بین المللی بین المللی وبلاگ نویسی رضوی

جشنواره ملی هنرهای تجسمی با موضوع سفر و معلولیت

جشنواره منطقه ای ادبی - هنری احمد بن موسی (ع) - شاهچراغ

جشنواره ملی  پوستر /فیلم کوتاه/عکس ما

جشنواره موسیقی ملی  سنتی و فولکلور

جشنواره ملی شهر الکترونیک

همایش ملی برترین های فنی آوری اطلاعات

جشنواره فرهنگی ملی  تلنگر

دومین جشنواره ملی ادبی  شاهچراغ

اولین کنفرانس بین المللی معماری، شهرسازی، عمران، هنر و محیط زیست؛ افق های آینده، نگاه به گذشته ICAUCAE 2015

جشنواره رصدنمای ملی "ع"

فراخوان بازیگری سرای محلات تهران

جشنواره ملی تولیدات رسانه ای کاج

جشنواره ملی آیه گرافی


و . . .


قوانین و شرایط جذب آگهی

 • از پذیرش آگهی سایتهای  حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

 • نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت  و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذیر خواهد بود.

 • درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

 • هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

 • مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال "جشنواره خبر" در قبول بنر و آگهی مختار است.

 • تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

 • طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده میباشد و در صورت نیاز تیم "جشنواره خبر" آماده همکاری جهت طراحی بنر میباشد که هزینه آن بصورت مجزا محاسبه خواهد شد.

 • پذیرش آگهی مربوط به فعالیت ها یا شخصیت های سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.

 • در صورتی که محتوا آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند.

 • در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد)  نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

 • پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.

 • واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است.وجه واریزی پس از شروع نمایش آگهی به هیچ عنوان و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.همچنین آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.مشکلات فنی سایت آگهی دهنده مسئولیتی برای "جشنواره خبر" نخواهد داشت و همچنین در صورتی که به هر دلیلی از جمله تخطی از قوانین سایت یا درخواست مراجع ذیصلاح نمایش آگهی متوقف شود مسئولیتی بر عهده "جشنواره خبر"  نبوده و آگهی دهنده مسئول هرگونه ضرر و زیان خواهد بود.


برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم
 • شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

 • تبلیغات شبکه ها و سایتهای کسب در آمد براساس کلیک ( Pay Per Click ) یا همکاری اشتراکی

 • گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

 • سایت هایی در زمینه انتشار موزیک های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.

 • هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

 • سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند. 

 • بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

 • هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند. 


نحوه پرداخت
پس از انتخاب کلاس تبلیغات ، ایمیل درخواست خود را به ادرس
ارسال بفرمایید  .

جهت هماهنگی با شماره تماس بگیرید

لطفا مشخصات واریزی را نهایتاً تا پانزده روز پس واریزی به اطلاع ما رسانده و تایید آنرا دریافت کنید در غیر اینصورت سایت هیچ مسولیتی برای بررسی و تایید واریزی شما نخواهد داشت.همچنین توجه داشته باشید که واریز مبلغ آگهی به معنای قبول قوانین سایت و تایید نهایی سفارش آگهی است بنابراین حتما قبل از واریز مبلغ شرایط و قوانین جذب آگهی را مطالعه فرمایید.

تعداد نمایش :۴۱۴۳
تعداد بازدید کننده :۳۲۸۸
سردار ارمین

سردار ارمین

داداش عالیه ایشالا تمام مراحل زندگیت موفق باشی
۲۵ شهریور ۹۴، ۲۰:۲۱
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.

طبقه بندی موضوعی