به گزارش جشنواره خبر ، فرهنگسرای ابن سینا نخستین مسابقه عکس و فیلم با عنوان «روایت زندگی» را با هدف زمینه‌سازی بروز خلاقیت‌های هنری و مشارکت فعال مردم برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی  مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو و فرهنگسرای ابن سینا، در این جشنواره شهروندان گرامی  می توانند عکس و فیلم های کوتاهی که روایت تصویریشان از سبک زندگی ایرانی-اسلامی است و دیدن آن ها می تواند در روش زندگی دیگران موثر باشد و همچنین برخی از سوژه هایی که از میان موضوعات بسیار ساده زندگی نشات می گیرد را  جهت شرکت در این جشنواره ارسال نمایند.
کلیه سوژه های جالب از فیلم‌ها و عکس‌هایی که با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی از قبیل  خانواده، مساجد محله،فرزندان، احترام به والدین، جلسات دید و بازدید فامیل و دوستان … ، توسط دوربین گوشی همراه و دوربین‌های دیگر خلق شده، مورد قبول و مشمول شرکت در مسابقه است.
همچنین اگر سوژه جالبی رو دیدید و به دلتان نشست از آن عکس و یا فیلم کوتاه تهیه کنید و به همراه توضیح کوچکی از آن به شماره ۰۹۰۳۴۰۹۹۸۸۲ ارسال نمایند.
مقررات شرکت در جشنواره:
۱- هر متقاضی در بخش فیلم می‌تواند ۲ فیلم با حداکثر۱۲۰ ثانیه و در بخش عکس ۳ قطعه عکس شماره گذاری شده را به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس،نوع و مدل گوشی را، به شماره تلگرام ۰۹۰۳۴۰۹۹۸۸۲ و یا اینستاگرام #zendegi_irani بارگزاری نمایند.
۲-پردازش تصاویر در حد تصحیح رنگ و کادر لازم است تا جائیکه خدشه ای به اصل عکس وارد نکند.
۳-عکس های منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی ، انتشاراتی و اطلاع رسانی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.
۴-رای هیات داوران قطعی و اعتراضی به آن پذیرفته نیست.
۵-به عکس‌های ارسالی  بیش از ۳ قطعه  و فیلم ها بیش از ۲ عدد فاقد اطلاعات شخصی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۶-ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله اعلام مالکیت معنوی  فیلم ها وعکس هاست. در صورت اثبات خلاف این ،  فیلم وعکس حذف می‌شود و عواقب حقوقی آن به عهده ارسال کننده اثر می‌باشد.
۷-شرکت در جشنواره به معنی پذیرش مقررات این فراخوان است.
۸-تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.
گاه شمار جشنواره:
آخرین مهلت ارسال آثار: ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۵
داوری آثار: ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۵
اعلام نتایج و اهدای جوایز: دی ماه ۱۳۹۵
تهران / شهرک قدس(غرب)/میدان صنعت/ خیابان خوردین/ خیابان ایران زمین شمالی/ فرهنگسرای ابن سینا
کدپستی: ۱۴۶۵۹۴۳۵۳۱
تلفن: ۸-۸۸۳۶۶۳۶۶
علاقمندان جهت شرکت در این جشنواره می توانند همه روزه  از ساعت ۸ تا ۱۷ به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس فاز یک خیابان ایران زمین شمالی مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸-۸۸۳۶۶۳۶۶ تماس بگیرند.

فراخوان جشنواره عکس و فیلم کوتاه

فراخوان جشنواره عکس و فیلم کوتاه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

جشنواره های خارجی